fbpx
  • Telefon : 0 (506) 157 25 77
  • Email : dokurcelik@gmail.com

Tek Katlı Yapılar

İnşaat sektöründeki yenilikler ve gelişmeler ışığında, son yıllarda adından sıkça söz ettiren tek katlı çelik konstrüksiyon evler; kolay kurulum, uygun maliyet, yenilikçi tasarım ve işlevsel yapı gibi pek çok avantajı bir arada sunuyor.

Kullanıcı ihtiyacına göre şekillendirilen detayları ile farklı ölçülerde ve farklı görünümlerde üretilen evler dubleks ya da tek katlı çelik evler olarak tercih edilebiliyor.

Güncel yapı yönetmenlikleri uyarınca projelendirilen ve konut ihtiyacına farklı bir soluk getiren tek katlı çelik yapılar, ağır çelik sanayi teknolojisi kullanılarak üretiliyor ve taleplere uygun olarak tasarlanıyor.

Üretim süreci betonarme yapılara kıyasla çok daha kısa olan prefabrik evler, kullanım ömrü olarak betonarme yapılardan eksik kalmıyor. Çünkü çelik konstrüksiyon evler fiziki şartlara göre projelendiriliyor ve bunların yapımında kullanılan malzemeler her türlü iklim ve hava koşullarına uyum sağlıyor.

Dış cephe kaplamalarında tercih edilen fibercement ise A1 sınıfı yanmaz bir malzeme olduğu için evler daha korunaklı ve güvenli bir hale geliyor.