fbpx
  • Telefon : 0 (506) 157 25 77
  • Email : dokurcelik@gmail.com

Dubleks Yapılar

Dubleks çelik ev çözümleri; kurulduğu yerin dışında bir yerde parçaları üretilen ve kullanılacağı yerde montajı yapılan pratik ve kolay yapılardır.

Çelik Konstrüksiyon evler; arazisinde zahmetsizce bir ev sahibi olmak isteyenler, ofis ve iş yeri olarak kullanmak isteyen firmalar ve devlet kurumları tarafından sıklıkla tercih edilir.

Bunun sebebi de çelik yapıların klasik yapılara göre daha güvenli olması, daha ekonomik olması, uzun ömürlü olması ve hızlıca monte edilmesidir. Çelik yapılar genellikle özel dökülmüş betonun üzerine monte edilir.

Dubleks çelik konstrüksiyon evler her türlü amaca ve araziye uygun olarak tasarlanabilir ve kullanılabilir. Dubleks çelik evinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, ufak tasarım detaylarıyla tarzınızı kolayca yansıtabilirsiniz.

Ağır çelik sanayi teknolojisinin gelişmesiyle birlikte çelik yapılarda birden fazla kattan oluşan yapılar elde etmek mümkün olmuştur ve böylece dubleks çelik ev uygulamaları ortaya çıkmıştır. Bu sayede ev ya da ofis olarak çelik yapı kullanmak isteyen kişiler, dilerlerse iki katlı dubleks çelik ev tercih edebilmektedir.